HomepageHərbMüdafiə Nazirliyi həftəlik icmalını təqdim edib Hərb Manşet Müdafiə Nazirliyi həftəlik icmalını təqdim edib Posted on 30.04.2023 Azərbaycanın Müdafiə Nazirliyi həftəlik icmalını yayıb. “Zirvə yolu” nazirliyə istinadən icmalı təqdim edir: Paylaş: LEAVE A RESPONSESizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdirŞərh * Ad E-poçt Veb sayt Δ Yazı naviqasiyası Previous PostXTQ-nin yaradılması günü münasibətilə tədbir keçirilib Next Post“Formula 1”: Azərbaycan Qran-prisinin qalibi bəlli olub – YENİLƏNİB-4 Digər xəbərlər Cəmiyyət Araz Paşayev Rüfət Mahmudu çıxılmaz duruma salıb – Fonddakı fəaliyyətinə görə… admin 06.03.2025 Cəmiyyət Xalq artisti tarixi qalanı Bilgəhdəki bağında zəbt edib? -İDDİA admin 21.02.2025 Cəmiyyət Berlin carsın DƏLƏDUZLUĞU admin 22.01.2025 Cəmiyyət BU NƏDİ BELƏ: Müştərini rəsmən ƏSİR GÖTÜRDÜLƏR… – TƏFƏRRÜAT admin 22.01.2025