HomepageSiyasətQubaya yeni icra başçısı TƏYİN EDİLDİ Siyasət Qubaya yeni icra başçısı TƏYİN EDİLDİ Posted on 31.08.2023 İlqar Akif oğlu Mahmudov Quba Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı təyin edilib. Bu barədə Prezident İlham Əliyev sərəncam imzalayıb. Paylaş: LEAVE A RESPONSESizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdirŞərh * Ad E-poçt Veb sayt Δ Yazı naviqasiyası Previous PostPrezident bu icra başçısını İŞDƏN ÇIXARDI Next Post“Zirvə yolu”nun məlumatı Digər xəbərlər Siyasət Bakı Apellyasiya Məhkəməsindən qaziyə 400 manatlıq “Novruz cəriməsi “hədiyyəsi” admin 02.04.2025 Siyasət Azərbaycan Ordusunun Aprel qələbəsindən 9 il ötür admin 02.04.2025 Siyasət “SUNSET” istirahət mərkəzi kasıbın istirahət hüququnu işğal etməyə hazırlaşır? – İşbazların SENSASİON planı admin 01.04.2025 Siyasət Prezident İvanovka kəndi ilə bağlı sərəncam imzaladı admin 01.04.2025
Siyasət Bakı Apellyasiya Məhkəməsindən qaziyə 400 manatlıq “Novruz cəriməsi “hədiyyəsi” admin 02.04.2025
Siyasət “SUNSET” istirahət mərkəzi kasıbın istirahət hüququnu işğal etməyə hazırlaşır? – İşbazların SENSASİON planı admin 01.04.2025