HomepageSiyasətİlham Əliyev Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü ilə bağlı paylaşım etdi – Foto Siyasət İlham Əliyev Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü ilə bağlı paylaşım etdi – Foto Posted on 31.03.2025 Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev 31 Mart – Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü ilə bağlı paylaşım edib. Dövlət başçısı bununla bağlı sosial şəbəkə hesablarında foto paylaşıb: Paylaş: Yazı naviqasiyası Previous PostNizaminin icra başçısından “bayram fürsəti” -Məktəb ərazisindəki qanunsuz tikinti nədən “görməzliyə vurulur”? Next PostKeçmiş bələdiyyə sədri dövlətin torpaqlarını satıb? Digər xəbərlər Siyasət “SUNSET” istirahət mərkəzi kasıbın istirahət hüququnu işğal etməyə hazırlaşır? – İşbazların SENSASİON planı admin 01.04.2025 Siyasət Prezident İvanovka kəndi ilə bağlı sərəncam imzaladı admin 01.04.2025 Siyasət Zakir Fərəcovun vəzifə verdiyi Seymur Məmmədov bu şirkəti qalib etdi – Vergi borcu var + FOTO admin 31.03.2025 Siyasət Xətaidə bu başıpozuqluğa kimlər rəvac verir? – İcra Hakimiyyəti hara baxır? FOTO admin 28.03.2025
Siyasət “SUNSET” istirahət mərkəzi kasıbın istirahət hüququnu işğal etməyə hazırlaşır? – İşbazların SENSASİON planı admin 01.04.2025