HomepageCəmiyyətSaleh Məmmədov Bakı-Quba yolunda təhlükəni görübmü? – VİDEOFAKT Cəmiyyət Saleh Məmmədov Bakı-Quba yolunda təhlükəni görübmü? – VİDEOFAKT Posted on 31.03.2025 Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyi Bakı-Quba yolunda yaranmış təhlükəni aradan qaldırmayıb. Tribunainfo.az-ın xəbərinə görə, yoldan görüntülər yayılıb və sürücülər ehtiyatlı olmağa çağırılıb. Lakin hələ də dövlət qurumu tədbir görməyib. Paylaş: Yazı naviqasiyası Previous PostƏmirullayev 5 min müəllimi işsiz qoyub – bəs nəsə dəyişibmi? Next PostQəzənfər Ağayev “ELNUR-2″ni niyə “əzizləyir”? – HƏQİQƏTƏN DƏ… Digər xəbərlər Cəmiyyət 9 saylı ETSİ-nin əməkdaşı Əlzamin Şahbazov İbrahim Verdiyevdən Nazirliyin adından rüşvət alıb? -İDDİA admin 02.04.2025 Cəmiyyət Sumqayıt Bələdiyyəsində özbaşınalıq davam edir: mülkiyyətində olmayan torpaqlar da qanunsuz yollarla satılır admin 02.04.2025 Cəmiyyət Nigar Fərhadın verilişi bağlandı admin 01.04.2025 Cəmiyyət Təmir gedə-gedə kabab bişirdilər – Sahibi cəzalandırıldı – Fotolar admin 01.04.2025
Cəmiyyət 9 saylı ETSİ-nin əməkdaşı Əlzamin Şahbazov İbrahim Verdiyevdən Nazirliyin adından rüşvət alıb? -İDDİA admin 02.04.2025
Cəmiyyət Sumqayıt Bələdiyyəsində özbaşınalıq davam edir: mülkiyyətində olmayan torpaqlar da qanunsuz yollarla satılır admin 02.04.2025