HomepageSiyasətİlham Əliyev Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü ilə bağlı paylaşım etdi – Foto Siyasət İlham Əliyev Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü ilə bağlı paylaşım etdi – Foto Posted on 31.03.2025 Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev 31 Mart – Azərbaycanlıların Soyqırımı Günü ilə bağlı paylaşım edib. Dövlət başçısı bununla bağlı sosial şəbəkə hesablarında foto paylaşıb: Paylaş: Yazı naviqasiyası Previous PostNizaminin icra başçısından “bayram fürsəti” -Məktəb ərazisindəki qanunsuz tikinti nədən “görməzliyə vurulur”? Next PostKeçmiş bələdiyyə sədri dövlətin torpaqlarını satıb? Digər xəbərlər Siyasət Almaniya Prezidenti: Qarabağ Azərbaycandır, bu, Berlinin aydın mövqeyidir admin 02.04.2025 Siyasət “Sipark İnşaat” 6 ildir evimizi təhvil vermir – Şikayət admin 02.04.2025 Siyasət Bakı Apellyasiya Məhkəməsindən qaziyə 400 manatlıq “Novruz cəriməsi “hədiyyəsi” admin 02.04.2025 Siyasət Azərbaycan Ordusunun Aprel qələbəsindən 9 il ötür admin 02.04.2025