HomepageCəmiyyət“Zirvə yolu”nun məlumatı Cəmiyyət Manşet Zirvə Yolu Qəzeti “Zirvə yolu”nun məlumatı Posted on 31.08.2023 “Zirvə yolu” redaksiyasında Baş redaktor dəyişildiyi üçün 26.08.2023-cü il tarixindən bütün işçilərin xidməti vəsiqələri etibarsız sayılır. Qeyd edək ki, 01.09.2023-cü il tarixindən verilən xidməti vəsiqələr isə etibarlı olacaq. Paylaş: LEAVE A RESPONSESizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdirŞərh * Ad E-poçt Veb sayt Δ Yazı naviqasiyası Previous PostQubaya yeni icra başçısı TƏYİN EDİLDİ Next PostHikmət Hacıyev: “Azərbaycan öz ərazisində hər hansı bir boz zonanın olmasını qəbul etməyəcək” Digər xəbərlər Cəmiyyət 9 saylı ETSİ-nin əməkdaşı Əlzamin Şahbazov İbrahim Verdiyevdən Nazirliyin adından rüşvət alıb? -İDDİA admin 02.04.2025 Cəmiyyət Sumqayıt Bələdiyyəsində özbaşınalıq davam edir: mülkiyyətində olmayan torpaqlar da qanunsuz yollarla satılır admin 02.04.2025 Cəmiyyət Nigar Fərhadın verilişi bağlandı admin 01.04.2025 Cəmiyyət Təmir gedə-gedə kabab bişirdilər – Sahibi cəzalandırıldı – Fotolar admin 01.04.2025
Cəmiyyət 9 saylı ETSİ-nin əməkdaşı Əlzamin Şahbazov İbrahim Verdiyevdən Nazirliyin adından rüşvət alıb? -İDDİA admin 02.04.2025
Cəmiyyət Sumqayıt Bələdiyyəsində özbaşınalıq davam edir: mülkiyyətində olmayan torpaqlar da qanunsuz yollarla satılır admin 02.04.2025