HomepageCəmiyyətİranda polis polkoviniki ÖLDÜRÜLDÜ Cəmiyyət İranda polis polkoviniki ÖLDÜRÜLDÜ Posted on 29.09.2023 İranın Hörmüzqan əyalətinin Bəndər Abbas şəhərində polis polkovniki Səid Pənahi güllələnib. Bu barədə “Azad İran” teleqram kanalı məlumat yayıb. Polkovnikin spirtli içiklər və siqaret qaçaqmalçıları ilə silahlı atışma zamanı həlak olduğu bildirilib. Paylaş: LEAVE A RESPONSESizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdirŞərh * Ad E-poçt Veb sayt Δ Yazı naviqasiyası Previous Post„Gəmiqaya Taxıl Məhsulları“ MMC fermerlərin PULUNU VERMİR – NARAZILIQ VAR! Next PostXankəndidə tibbi xidmətlərin təşkilinə başlanıldı – Fotolar + Yenilənib Digər xəbərlər Cəmiyyət Tarix və Etnologiya İnstitutu 2 il ərzində texniki avadanlıqlara nə qədər vəsait xərcləyib? – ARAŞDIRMA admin 02.04.2025 Cəmiyyət Abid Şərifovun şirkəti “EVRASCON”un 1,3 milyon borcu var admin 02.04.2025 Cəmiyyət “Private Facility Management MMC” şirkəti sahibkarın 24.000 manat pulunu mənimsəyib admin 02.04.2025 Cəmiyyət Tovuzda ən çox tender udan MMC-lərin Yaşar İbrahimovla nə kimi bağlılığı var admin 02.04.2025
Cəmiyyət Tarix və Etnologiya İnstitutu 2 il ərzində texniki avadanlıqlara nə qədər vəsait xərcləyib? – ARAŞDIRMA admin 02.04.2025